meble ogrodowe
  • Meble na zamówienie

  • Solidne wykonanie

  • Klasyczne projekty

  • Wysoka jakość wykonania

     wysoka jakość
     unikalny styl
     funkcjonalność

  O nas
 

Produkty firmy TOmaszMEBLE to połączenie elegancji, piękna i prostoty. Wysoka jakość w dobrym, niepowtarzalnym stylu.

Drewno sosnowe jest używane do produkcji mebli od wieków. Niepowtarzalny urok i charakter surowca jakim jest drewno sprawiają, że czujemy się otoczeni naturą. Meble sosnowe są bezpieczne i ekologiczne, a firma TOmaszMEBLE udowadnia, że mogą one być również bardzo nowoczesne i trwałe.

Nasze meble produkujemy z myślą o Państwa potrzebach, wykonując meble do: sypialni, przedpokoju, salonu, łazienki, pokoju dziecięcego a nawet do biura. Specjalizujemy się w produkcji wszelkiego rodzaju mebli i sof ogrodowych. Nasze meble ogrodowe zaskoczą niejednego sąsiada.

Z pasją tworzymy dla Państwa piękne meble. Są one funkcjonalne, charakteryzujące się trwałością, estetyką wykonania oraz łatwością i komfortem użytkowania przy jednoczesnym zachowaniu konkurencyjnych cen. Dbamy o to, by nasze produkty były ekologiczne. Dlatego w procesie wykańczania mebli stosujemy wyłącznie lakiery, farby i woski bezpieczne dla środowiska naturalnego i człowieka. Oryginalny design w połączeniu z wysoką jakością sprawia, że nasze produkty można śmiało określić mianem meble na lata.

Dostosowujemy się do potrzeb swoich Klientów proponując wykonanie mebli niestandardowych, na wymiar oraz pod indywidualne zamówienie.

Naszym głównym celem jest dbanie o satysfakcję i zadowolenie najbardziej wymagającego Klienta.

Umeblujemy każde mieszkanie, dom, pensjonat, hotel czy kawiarnię. A co najważniejsze wzbogacimy pięknem i prostotą Twój ogród.

WPŁACONE ZALICZKI NA POCZET ZAMÓWIONYCH MEBLI NIE PODLEGAJĄ ZWROTOWI.

Zastrzegamy sobie prawo do dalszej sprzedaży Naszych mebli.

Drewno, jak każdy materiał naturalny, może nie zachowywać identycznego koloru oraz struktury na całej powierzchni. Jest materiałem niejednorodnym i jego naturalną cechą jest zdolność do przebarwień i minimalnego rozszczelniania. Zmiany te są naturalnym zjawiskiem i nie podlegają reklamacji.

 

Copyright © 2015 TOmaszMEBLE Marcin Drwięga
ul. Polna 35, 38-400 Krosno